Przychodnia ESKULAP w Kłodzku

Przychodnia ESKULAP w Kłodzku

Vivid S70

W trosce o jak najlepszą opiekę nad Pacjentami Przychodnia Lekarska ESKULAP inwestuje w renomowany sprzęt medyczny. Jednym z urządzeń, które zasługuje na szczególną uwagę jest echokardiograf Vivid S70. To najnowocześniejszy na rynku aparat diagnostyczny, wyróżniający się doskonałą rozdzielczością, jakością wizualizacji i precyzją obrazowania. Urządzenie uzyskuje znacznie większą ilość informacji w stosunku do konwencjonalnego sprzętu, podnosząc w ten sposób wydajność opieki nad Pacjentem.

Vivid S70 gwarantuje pogłębioną diagnostykę kardiologiczną. Pozwala na bardzo precyzyjne badanie układu krążenia, umożliwiając stawianie trafnych diagnoz. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii opartej na sztucznej inteligencji czasochłonne pomiary ulegają skróceniu, a badający może więcej uwagi poświęcić swoim Pacjentom. Vivid S70 posiada szeroki zakres pracy, wykorzystywany jest również jako ultrasonograf do obrazowania jamy brzusznej, pozwala także na diagnozowanie dzieci.

Wiarygodne wyniki uzyskane przy pomocy nowoczesnej aparatury medycznej pozwalają specjalistom Przychodni Lekarskiej ESKULAP w Kłodzku stawiać trafne diagnozy i stanowią podstawę do podejmowania decyzji o konieczności zastosowania odpowiedniej terapii lub profilaktyki.